Dołącz do nas już teraz a poinformujemy Ciebie o specjalnie przygotowanych promocjach z okazji startu naszego serwisu. Bądź pierwszym, który otrzyma od nas wyjątkowe kupony rabatowe i nagrody!

 Zdrowie i uroda

Pobyt w SPA z zabiegami na twarz i ciało oraz manicure'em. Mikrodermabrazja korundowa z maseczką regenerującą na twarz i szyję. Depilacja laserowa wybranej partii ciała. Elektro-chirurgiczne usuwanie znamion, mezoterapię z kwasem hialuronowym (twarz i ciało), algi, masaż gorącymi kamieniami. Kupon na zapewniający śnieżnobiały uśmiech, aplikator wybielający zęby. Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego. Wizyty w saunie infrared, masaże oraz seanse w grocie solnej.

 Czas wolny i Podróże

Wczasy odchudzające z dietą i programem rekreacyjno-sportowym w hotelu. Pobyt we dwoje w Sanatorium obejmujący 2 noclegi z posiłkami, kulig i udział w balu sylwestrowym z open barem. Bilet wstępu na Mistrzostwa Świata i bilety na wystawę w Muzeum Erotyki. Wycieczka objazdowa last minut po Hiszpani lub pobyt w podhalańskim domku. Narciarski kurs weekendowy dla dziecka. Karnet open na siłownię, sporty walki i fitness. Zajęcia kursu nurkowania w centrum nurkowym, wejście na paintball klasyczny w ogrzewanej hali z pełnym wyposażeniem.

 Dom i gastronomia

Japońska kuchnia i techniki sporządzania pysznego sushi - hosomaki, california maków, futomaki. negrii. Romantyczna kolacja w restauracji. Kulinaria z Włoch i pizzerie serwujące pizzę na cienkim, chrupiącym cieście. Potrawy kuchni indyjskiej, wietnamskiej, mongolskiej. Orientalna uczta bez ograniczeń – jesz ile chcesz. Kupony open do sklepu internetowego z ofertą na pościel, ceramikę, kwiaty, zabawki dla dzieci, umponiki ślubne. Kompleksowe sprzątanie mieszkania lub domu. Oryginalne zakupy z dużym rabatem i darmową przesyłką – pomysły na prezent.

Projekt

Spółka MaxiBonus Sp. z o.o. realizuje w ramach działania PO IG 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” projekt o nazwie „Stworzenie i udostepnienie usługi umożliwiającej obsługę kuponów rabatowych za pośrednictwem kanałów elektronicznych”. Platforma MaxiBonus to zintegrowane rozwiązanie informatyczne o budowie modułowej, służące do zdalnej obsługi różnych kuponów rabatowych, wielu Emitentów kuponów. Stanowi połączenie pomiędzy wieloma Emitentami, a Klientami Indywidualnymi chcącymi skorzystać z oferty promocyjnej zawartej w kuponie. Platforma zapewni jej odbiorcom wygodną i szybką obsługę kampanii promocyjnych wykorzystujących kupony oraz pozyskanie wybranego kuponu.

Zapytania Ofertowe:

Zapytanie ofertowe dotyczące SEO i SEM [22.08.2012] [pobierz]

POSTĘPOWANIE UNIEWAŻNIONE Zapytanie ofertowe dotyczące SEO [11.07.2012] [pobierz]

Zapytanie ofertowe dotyczące wykonania oprogramowania Platformy MaxiBonus [28.11.2011] [pobierz]
Informacja o wyborze oferty dotyczącej wykonania oprogramowania Platformy MaxiBonus [02.01.2012] [pobierz]

Zapytanie ofertowe dotyczące zaprojektowania Platformy MaxiBonus [23.08.2011] [pobierz]
Informacja o wyborze oferty zaprojektowania Platformy MaxiBonus [05.09.2011] [pobierz]

Zapytanie ofertowe dotyczące wynajmu powierzchni biurowej [21.06.2011] [pobierz]
Informacja o wyborze oferty wynajmu powierzchni biurowej [12.07.2011] [pobierz]

Newsletter

Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), firma MaxiBonus. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zwana dalej MaxiBonus publikuje poniżej regulamin Newslettera:

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA

Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez MaxiBonus na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

 1. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o ofertach, promocjach, konkursach i nowościach poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.
 2. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.
 3. MaxiBonus nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.
 4. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować , klikając na link "wypisz się" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.
 5. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.
 6. MaxiBonus zastrzega sobie prawo do:
  • wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,
  • czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),
  • zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników.
  • całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.
  • usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.

Kontakt

MaxiBonus Sp. z o.o.

ul. Altowa 2
02-386 Warszawa
REGON: 142393972
NIP: 701-02-33-910

email: kontakt@maxibonus.pl